Інтернет-джерела оприлюднили дані про характеристики смарт-годин ticwatch pro 3 ultra, які готує до випуску китайська компанія mobvoi, розробник систем штучного інтелекту, розпізнавання мови і обробки природної мови.

Тут і нижче зображення gizmochina

Гаджет обладнаний подвійним дисплеєм круглої форми. Відповідність стандартам mil-std-810g і ip68 вказує на підвищену міцність, захист від пилу і вологи. Пристрій можна буде використовувати під час занять водними видами спорту.

В основу ляже процесор qualcomm snapdragon wear 4100. Чіп містить чотири обчислювальних ядра arm cortex a53 з тактовою частотою до 1,7 ггц, а також графічний прискорювач adreno 504. Користувачі зможуть взаємодіяти з розумним голосовим помічником google assistant.

Вбудовані датчики дозволять відстежувати частоту серцевих скорочень (чсс), визначати рівень стресу, здійснювати моніторинг якості сну і підраховувати інші стандартні показники. Реалізовано більше 20 професійних режимів тренувань. Серед додаткових можливостей згадана функція визначення миготливої аритмії.

Годинник буде нести на борту приймач gps і контролер nfc для здійснення платежів безконтактним способом. Час автономної роботи складе до 72 годин в режимі smart mode і до 45 днів в режимі essential mode.