Генеральний директор oneplus піт лау (pete lau) повідомив про те, що майбутні смартфони серії oneplus 10 отримають новітній процесор qualcomm snapdragon 8 gen 1. Анонс апаратів на китайському ринку очікується вже в січні.

Джерело зображень: onleaks

Виріб snapdragon 8 gen 1 містить вісім обчислювальних ядер, в тому числі потужне ядро kryo prime з тактовою частотою до 3,0 ггц. Обробкою графіки зайнятий акселератор adreno нового покоління. Вбудований модем snapdragon x65 5g забезпечує швидкість передачі інформації до 10 гбіт/с у бік абонента.

За словами пана лау, oneplus оптимізує програмне забезпечення смартфонів спеціально під платформу snapdragon 8 gen 1. Це означає, що апарати забезпечать максимальну швидкодію.

Відомо, що в серію увійдуть базова версія oneplus 10 і модифікація oneplus 10 pro. Останньою приписують наявність 6,7-дюймового дисплея quad hd + amoled з частотою оновлення до 120 гц, 8/12 гбайт оперативної пам’яті lpddr5 і флеш-накопичувача ufs 3.1 місткістю 128/256 гбайт.

В оснащення увійде потрійна камера, розроблена в партнерстві з hasselblad. Вона об’єднає 48-мегапіксельний сенсор, 50-мегапіксельний блок з ширококутною оптикою і 8-мегапіксельний телефотомодуль.