29.09.2018 в 11:13 |

8 0


У сучасному світі такі коктейлі, як смузі здобули неймовірну популярність. У них змішують фрукти, овочі і навіть злаки. Дійсно вони оздоровлюють організм? Які вдалі поєднання продуктів існують? Для любителів корисної їжі варто розібратися в цих питаннях.

Найкращий початок дня.

Що може бути краще, ніж поснідати чим-то найбільш корисним і містить в собі рекордна кількість вітамінів? І таку їжу дуже легко приготувати — це смузі. Один стакан напою складається з такого асортименту корисних речовин, що може замінити повноцінний обід. Починати день треба саме з нього. Тоді заряд бадьорості і легкості буде гарантовано на цілий день.

Повні люди тягнуться до різних шкідливих продуктів харчування саме з-за того, що їх організм виснажений на клітинному рівні. Вони намагаються заповнити баланс, а роблять тільки гірше. Через брак мікроелементів почуття голоду не покидає їх. Зупинити залежність від їжі можна, лише давши тілу необхідні вітаміни.

Багато хто вважає, що смузі і соки однаково корисні. Але сік засвоюється моментально, а збиті фрукти і овочі перетравлюються більш тривалий період. Тому такі коктейлі здатні зійти за повноцінний прийом їжі. А разом з великою кількістю корисних речовин, піде почуття голоду.

Найкраще вживати їх після спортивних навантажень і під час дієт. Вони ідеально підійдуть для відновлення сил.

Правильне поєднання продуктів.

Щоб смузі були не тільки корисними, але й смачними, потрібно навчитися поєднувати продукти за їх смаковими якостями і корисним властивостям. Для тих, хто робить його перший раз підійдуть: банан, яблуко, шпинат і вода. Це універсальне поєднання, яке припаде до смаку більшості. При цьому він багатий вуглеводами і антиоксидантами. Поступово звикаючи до зелені, яка дає легку гірчинку, можна перейти до використання більш сміливих продуктів: петрушка, кріп, коріандр.

Приготування займає дуже мало часу, а сам процес заворожує. Можна відчути себе знаменитим кухарем, який, додаючи різні інгредієнти, отримує неповторні смаки. Звичайно, помилок не уникнути. Краще не змішувати разом: цитрусові, банани, авокадо. А для основи потрібно використовувати тільки просту воду.

Смузі — це відмінний спосіб постійно балувати себе такими неймовірно корисними добавками, як: ягоди асаї, ягоди годжі, насіння льону, насіння чіа, кокосова вода і т. д.

Рецепт максимально збалансованого коктейлю:

— мигдальне масло
— шпинат
— яблуко
— какао-боби

Змішавши ці продукти, виходить приголомшливий на смак напій, що містить білки, рослинні жири, клітковину, вуглеводи.

Потрібно пам’ятати, що здорове харчування — це принцип на все життя. Тільки тоді можна буде добитися хорошого результату. І смузі — це чудовий початок нового етапу.