03.12.2018 в 18:00 |

43 2


Сочі – місто унікальне. Тут поєдналося все: море і гори, місто та природа, сучасні технології та багаторічні традиції. Сочі любимо мандрівниками з-за великої кількості пам’яток на будь-який смак. Щоб подивитися їх усі, недостатньо однієї відпустки. Тому я приїжджаю сюди знову і знову. Найбільше люблю морські прогулянки. Морська прогулянка в Сочі — це саме краще проведення часу на мій погляд. Тут захоплюючі екскурсії, прекрасний вид на море і берег, спілкування з цікавими людьми, ні з чим не порівняти! Після тривалих прогулянок, ми йдемо з батьком на риболовлю. Морська рибалка в Сочі — це приголомшливе заняття! Якщо ви побачите двох сидять на березі з зеленим термосом, то це ми. Підходьте, напоїмо чаєм. Крім морського круїзу, є ряд місць, які варто відвідати, але риболовлю можна скасувати:

Дендрарій

Назва «Дендрарій» походить від грецького слова «Дендрон – дерево». Цей чудовий парк, що налічує 1700 видів рослин, розташований у центрі міста, дістатися до нього можна на громадському транспорті. Вхід – 200 рублів.

Піднятися на гору, на якій знаходиться «Дендрарій», можна на фунікулері. Крім різних екзотичних рослин тут можна побачити фонтани, архітектурні композиції, вольєри з тваринами. Для зручності парк поділений на тематичні зони: китайська, австралійська, японська, французька, мексиканська. Чудове місце для прогулянки на весь день. І кожен тут знайде заняття до душі.

Тисо-самшитовий гай

Недалеко від Хости знаходиться знаменита гай, яка входить в біосферний заповідник. Тисо-самшитовий гай знаходиться у важкодоступному для громадського транспорту місці, тому дістатися до неї можна тільки на машині. Вхід символічний – 100 рублів.

На 302 гектарах території гаї зростає близько 400 видів рослин. Саме тут збереглися рослини, вік яких перевищує 1000 років! Окремої уваги заслуговує самшит. Він росте дуже повільно, а деревина його незвичайно міцна. Місцеві жителі одними з перших оцінили міцність самшиту при виготовленні зброї.

Каньйон під назвою «Лабиринтовая балка» покривають столітні рослини і дерева, розмір і вид яких приголомшує уяву.

Чайні будиночки

Неподалік від Дагомисі розташувалися «Чайні будиночки». По дорозі до них можна побачити чайні плантації. Краснодарський чай відомий на весь світ, це самий північний чай в світі. У лісі стоїть величезний дерев’яний терем, побудований за малюнками княжих споруд Стародавнього Києва. Оздоблення кімнат виконано під старовину і зібрало всі досягнення російської майстерності: тульські самовари, кришталь з Гусь-Хрустального, дымковские і филимоновские іграшки. Але найголовніше тут – це чайні церемонії, які проводяться за всіма правилами російського чаювання. А начитаний екскурсовод не дасть занудьгувати цікавими розповідями і історіями про місцевих традиціях, пов’язаних з відомим напоєм. Вхід – 350 рублів.

Що ще можна відвідати в Сочі:

  • парк «Рів’єра»;
  • Вежа на горі Ахун;
  • Червона поляна;
  • Навалищенское ущелині;
  • Воронцовські печери;
  • Олімпійський парк;
  • 33 водоспаду;
  • Солох-аул;
  • Крабове ущелині.

І це далеко не повний список. Сочі – один з найдовших міст в країні, його протяжність становить 145 кілометрів. Всі його визначні пам’ятки «розкидані» по всьому чорноморському узбережжю і високо в горах. Тому досвідчені мандрівники радять брати автомобіль напрокат, щоб швидко і комфортно в будь-який час добиратися до будь цікавої точки.