Стратегії та економічні симулятори-нечасті гості на мобільних пристроях, адже для смартфонів зазвичай виходять прості розваги, над якими не треба думати. Тому space kings відразу виділяється на загальному тлі. Але чим ще здатна зацікавити гра?

Space kings-суміш стратегії про космос і економічного симулятора. Гра мережева, тому без інтернету вона не працює, а весь процес в ній зводиться до взаємодії з інтерфейсом, як в хардкорних представниках жанру. Проте розібратися в правилах допомагає навчання, яке на перших етапах буквально водить користувача за руку.

Спочатку здається, що в грі занадто багато елементів і що вона перевантажена ресурсами, будівлями, механіками. Але з часом починаєш розуміти логіку space kings, адже правила, що лежать в її основі, насправді прості.

Мета гри-домінування в космосі. Тут можна створити власну імперію з десятками колоній в безлічі галактик. Для цього в нашому розпорядженні 15 видів ударних кораблів, 9 видів оборонних споруд, міжпланетні ракети і найпотужніший покращуваний флагман космофлоту.

Гравці зі спільними інтересами об’єднуються в альянси, де є своя структура, правила, бонуси, банк, чат і форум.

Соціальна складова space kings обширна. Можна торгувати з іншими геймерами, укладати з ними союзи, оголошувати війну ворогам або укладати пакти про ненапад з альянсами, проти яких не хотілося б воювати. Є і pvp, зрозуміло. Все це здорово урізноманітнює гру.

Space kings здатна захопити як любителів космічної теми, так і шанувальників стратегій. А ось казуальним гравцям вона може здатися складною, але навіть тим, хто погано знайомий з жанром, здатне допомогти докладне навчання. Тому ніщо не заважає спробувати-раптом сподобається.

Завантажити для android