Компанія xiaomi вже тестує пілотні збірки своєї фірмової оболонки miui 12.5, в основі якої лежить нова операційна система google android 12, на деяких смартфонах свого виробництва.

Зокрема, її глобальні» стабільні бета ” збірки miui 12.5 (v12.5.1.0) на базі android 12 були випущені для смартфонів xiaomi mi 11 , mi 11i і mi 11 pro з ідентифікаторами skbmixm, skkmixm і skamixm, відповідно.

Вони доступні обмеженому колу користувачів, що беруть участь в програмі попереднього тестування і виробник попереджає, що так як мова йде про тестових версіях, то користувачі можуть зіткнутися з проблемами.

І ці проблеми дійсно виникли. Після установки оновлень згадані вище моделі смартфонів почали виходити з ладу. Причому їх власники самостійно вирішити цю проблему не можуть і для відновлення працездатності телефону їм доведеться звернутися в сервісний центр.

Тестові збірки android 12 у складі miui 12.5 були також випущені для смартфонів xiaomi mi 11 pro, redmi k40 pro і redmi k40 pro+, але їх власники про подібні проблеми поки не заявляли.

схожі матеріали: