Організатори церемонії нагородження the game awards 2021 оголосили про старт голосування в номінації «голос геймерів», яка дозволить визначити гру року на думку користувачів.

Джерело зображень: the game awards

Нагадаємо, лауреат «голосу геймерів» вибирається за результатами трьохетапного опитування: у першому раунді бере участь 30 ігор (можна віддати голос десяти з них), у другому — 10 (п’яти), а в третьому — всього п’ять (однієї).

На момент публікації матеріалу до завершення першої фази залишається трохи менше двох діб. У лідери вибилися ексклюзиви microsoft-ще не вийшла до кінця halo infinite (9 %) і forza horizon 5 (7 %) — поряд з resident evil village (7 %).

Зі згаданих ігор на головну нагороду the game awards 2021 претендує лише resident evil village. За кількістю номінацій лідирує deathloop-вона в голосуванні на» голос геймерів ” поки лише на дев’ятому місці.

Трансляція the game awards 2020 розпочнеться 10 грудня о 4:00 за московським часом. Крім церемонії нагородження, на шоу очікується ряд анонсів-однією зі світових прем’єр стане the lord of the rings: gollum.