Трейлер гри call of duty: vanguard “зомбі” просочився завчасно через рекламу на youtube, даючи глядачам можливість вперше поглянути на режим до його офіційного анонсу сьогодні.

Сьогодні компанія sledgehammer оголосить про появу в call of duty vanguard режиму “зомбі”, але деякі гравці не будуть так здивовані. За останні кілька годин стався витік анонсуючого трейлера гри call of duty: vanguard і випадкове відтворення його в якості реклами на youtube.

So i was watching @noahj456 on youtube and i was given the entire vanguard trailer as an ad…. I was on mobile and could only screen record so sorry but here you go #luckyme #zombies #twitchstreamer #thanksyoutube #vanguard #vanguardzombies #leak pic.twitter.com/wcjcxbhfqw

– joshua duran (@joshuaduran15) october 14, 2021

Як і раніше випущений тизер-трейлер, відеоролик зроблений на ремікс пісні billie eilish “bad guy”. У ролику показані солдати, що борються з полчищами нежиті, а закінчується він проголошенням: “нова глава війни ось-ось почнеться”.

Режим “зомбі” в vanguard розробляється не sledgehammer, а treyarch, творцем режиму і буде діяти як приквел до режиму “зомбі” в black ops cold war. Як і очікувалося, в vanguard буде розкрито більше історії про зомбі і будуть внесені деякі зміни і поліпшення в основний режим, але на даний момент подробиці не відомі.

Запуск call of duty: vanguard, нової частини серії і довгоочікуваного повернення до другої світової війни, стрімко наближається. Вона вийде 5 листопада 2021 року на пк і консолях.