Видавництво hooded horse і студія-розробник mohawk games в новому трейлері своєї історичної 4x-стратегії old world анонсували версії для steam і gog, а також перше доповнення до гри.

Джерело зображення: mohawk games

Нагадаємо, old world (тоді ще 10 crowns) була представлена в 2018 році як проект видавництва starbreeze, але в квітні 2020-го змінила назву і стала тимчасовим ексклюзивом epic games store.

Як було оголошено, old world надійде в продаж для steam і gog навесні 2022 року разом із згадуваним аддоном. В обох цифрових магазинах гру вже можна додати в свій список бажаного.

«old world вже навела шереху серед фанатів стратегій, і ми раді допомогти mohawk games досягти більш широкої аудиторії завдяки steam і gog і закріпити успіх гри за допомогою пострілізного контенту на зразок додаткової кампанії», — заявив у прес-релізі глава hooded horse тім бендер (tim bender).

Old world дебютувала в липні 2020 року на пк (epic games store) після періоду в ранньому доступі. Розробкою проекту керував провідний дизайнер третьої і четвертої частин sid meier’s civilization сорен джонсон (soren johnson).