страж руїн в genshin impact-бос-автоматон, стародавня людиноподібна машина, що залишилася від колись загиблої цивілізації. Зустрічаються на руїнах будівель у всіх регіонах гри. Атакують виключно фізичною втратою , використовуючи як ближні , так і далекі способи ведення бою.

Де знайти стража руїн – карта

Всього в тейвате за один прохід можна зустріти 28(+4) вартових руїн . Найбільше їх у лі юе 17 .

Вони великі, повільні і сильно виділяються серед інших немеханічних ворогів, так що знайти їх нескладно, особливо якщо використовувати довідник мандрівника (f1). він допомагає відстежувати обраного ворога, підземелля або доручення на найближчій від гравця території, і вказує можливі нагороди за них.

Варто звернути увагу, що не всі вартові руїн в грі є рухливими і здатними до битви.

Щоб перевірити, де який, можна або підійти до боса і вдарити його, або використовувати почуття стихії , натиснувши скм (середню кнопку миші). Предмети для взаємодії, вороги і персонажі позначені білим.

Мондштадт

мондштадт не особливо багатий на вартових, їх тут всього 5. розташовані противники по всьому регіону, починаючи з лігва жаху бурі і закінчуючи піком буревісника.

Один з вартових руїн в лігві сидить на самому нижньому поверсі зруйнованої вежі, облямованої вітряними бар’єрами. Обігнути їх можна, якщо телепортуватися до статуї семи архонтів і стрибнути вниз зліва від неї, пройшовши трохи вперед по коридору.

В лі юе вартових руїн вже більше, але вони також знаходяться далеко один від одного, так що процес видобутку матеріалів може затягнутися.

В районі захмарного межі автоматон знаходиться на горі, так що доведеться видертися на неї або добігти від телепорту.

Щоб скоротити час фарма, на свій страх і ризик можна відвідати ті місця, де цих босів найбільше, наприклад село цинце на півночі лі юе або кам’яний ліс гуюнь на південному сході.

Місце, де п’ять вартових руїн

В селі цинце можна власноруч викликати відразу 4 стража руїн, якщо знайти печеру із завдання «секрет чи». Саме підземелля знаходиться праворуч від водоспаду на півночі села і приховує в собі величезну порожнину зі складним механізмом, при включенні якого активується випробування на час (з одноразовими нагородами). Під час нього практично по черзі з’являються вартові руїн з метою зруйнувати механізм. П’ятим босом стає руїнний мисливець. З нього можна отримати ті ж матеріали, що і зі стража.

Наступним місцем з великою кількістю вартових руїн є південно-західний острівець кам’яного лісу гуюнь. діючих босів там теж 4. не найкраще місце для новачків через одночасну битву з декількома автоматонами відразу.

Інадзума

В інадзумі вартових руїн вже трохи більше– 6 , п’ять з яких знаходяться на острові цурумі.

У північній частині острова наруками , в районі арауми, за електричним бар’єром сидить 1 страж руїн. Дістатися до нього можна декількома способами. Або атакувати через бар’єр і почекати, поки він «прокинеться» і сам вийде, або залізти за цю арку через верх. Всередині стоїть електрогранум, так що після перемоги над стражем гравець легко зможе вийти назовні з його допомогою.

4 з 5 вартових руїн на острові цурумі деякий час не будуть дієздатними, і почуття стихій не відзначить їх як таких. На карті позначений червоним колом єдиний працюючий автоматон, інші стають доступними для бою приблизно кожні 3 реальних дня . Але ця інформація не підтверджена, так що, можливо, цурумі ще здивує гравців в майбутньому.

Один із днів, коли 3 стража на мілині вакукау працюють, причому всі одночасно. Якщо прокинувся хоча б один з автоматонов, інших теж можна бити.

Як перемогти стража руїн

Вартові руїн не так складні в плані битв, як можуть здатися.

У них є дві слабкі точки – одна спереду, чимось схожа на круглий очей, інша посеред спини, між ракетними установками. Так що в команду проти цього ворога обов’язково повинен входити лучник , щоб потрапити по цих місцях точно в ціль 2 рази і тим самим повністю знерухомити стража на якийсь час. У паралізованому стані добивати його буде найзручніше, адже таким чином він не зможе завдавати шкоди у відповідь якийсь час.

Атаки стража

Атака далекого бою – страж випускає зі спини 6 самонавідних ракетних залпів , які завдають гравцеві фізичної шкоди. Щоб уникнути їх, легше ухилитися (пкм або shift) в той момент, коли ракети найближче до землі.

Під час цієї атаки страж розгортається до гравця спиною і слабка точка на ній світиться – саме це найкращий момент, щоб вдарити по ній лучником.

ближній бій являє собою кілька звичайних атак, яких можна легко уникнути, і 2 комбо, які при необережності гравця можуть завдати вирішального удару по ньому. В основному страж намагається вдарити персонажа руками, зловити двома долонями або наступити на героя.

При одному з комбо страж руїн починає по черзі розмахувати руками, а потім підстрибує, щоб нанести потужний аое-удар . Важливо вчасно покинути область його атаки (позначена червоним колом на землі), ухиляючись. Особливо це необхідно під час битви з декількома автоматонами.

Одна з найважливіших атак, яку варто уникати, це 8 обертовий удар. він триває кілька секунд і може відкинути і оглушити персонажа, тому під час цього комбо краще триматися на відстані або використовувати щит від навички героя або кристалізації. Під час обертання слабкі точки стража знову активуються і якщо потрапити в одну з них, його можна оглушити на певний час.

Загін на варта руїн [кого краще взяти]

Чітких правил у виборі команди перед битвою зі стражем руїн немає, але для можливості нокаутувати боса лучника взяти варто, незалежно від того, який саме на ньому лук. Це може бути ембер, фішль, діона, гань юй, венти, тарталья, кудзе сара, еимия або елой.

Не зайвим буде персонаж зі щитом в навику або з кристалізації, для цього підійде будь-який гео герой, тома, діона, бей доу або синь янь. Інші місця в команді потрібно зайняти найсильнішими наявними персонажами , щоб за час паралізації стража встигнути нанести йому якомога більше шкоди.