Російський суд відклав розгляд позову телеканалу «царьград» проти корпорації google. Про це пише forbes з посиланням на представника каналу. За словами джерела, американський it-гігант попросив надати час, щоб зібрати необхідні документи.

Джерело: російська газета

Про які саме документи йдеться, не уточнюється. Представники “царгорода” уточнили, що ведуть переговори про відновлення доступу до youtube-каналу, але поки компанія не дає ніякої конкретики.

Нагадаємо, що youtube заблокував канал «царьграда» в липні 2020 року. У травні 2021 арбітражний суд москви зобов’язав google відновити його. За невиконання вимог компанії призначили прогресивну неустойку в 100 тисяч рублів, яка подвоюється щотижня. За підрахунками експертів, через сім місяців розмір виплати перевищить капіталізацію материнської плати.

20 травня google оскаржила рішення арбітражного суду. Також корпорація заявила про необхідність перенесення розгляду в сша, пославшись на висновок професора юриспруденції мду антона аскокова. Експерт пояснив своє рішення тим, що костянтин малофєєв, який володіє «царгородом», раніше вже судився в сша.