Докладний гайд по проходженню підземелля покарання в інадзумі в genshin impact. Правила ведення бою з представницею сніжної: протистояння атакам і збірний загін.

З виходом острова ватацумі в оновленні 2.1 розробники порадували гравців новим сюжетом. Крім знайомства з баал мандрівників чекав бій з синьйорою, включеної в сюжетну лінію інадзуми. Битва з восьмим передвісником фатуї стала підземеллям покарання, як це раніше було з чайльдом. З данжа можна отримати матеріали для прокачування талантів кудзе сари і багато інших цінних нагород.

Далі представлений докладний гайд по синьйорі в genshin impact. Дізнайтеся, як вбити цього супротивника, незважаючи на підвищену складність і нестандартні механіки.

Як почати бій з синьйорою в genshin impact

Перший бій з синьйорою в геншин імпакт – частина сюжетного завдання архонтів «всевидючий бог, тлінний світ». Гравець вривається в палац під час переговорів синьйори з сегуном райден. Справа в тому, що фатуї запропонували згубну угоду уряду інадзуми. В ім’я всіх жертв, загиблих через змову, головний герой викликає дипломата сніжної на дуель. Бій проходить у стінах палацу.

Після проходження сюжету синьйора стає щотижневим босом з підземелля покарання. Битися з нею можна у випробуванні ” острів нуракамі: тенсюкаку – поєдинок з вогненною смертю». Підземелля знаходиться в головному місті інадзуми.

Як перемогти синьйору в genshin impact

Щоб перемогти переговірника фатуї, слід ознайомитися з особливостями бою. Під час сюжетного поєдинку це зробити простіше, оскільки бос слабкіше своєї щотижневої версії. Бій ділиться на 3 основні фази, пов’язані з бойовими формами синьйори.

Перша фаза: кріо

Синьйора атакує кріо-елементом. Нижче представлені основні її атаки в цій формі:

 • великий крижаний спис. синьйора заряджає спис, деякий час цілячись в персонажа. Після чого спис врізається в підлогу і завдає кріо аое-шкоди. При ухиленні слід відбігти якнайдалі.
 • самонавідні списи. у персонажа летять 5 послідовних самонавідних копій. Ухилятися краще, коли списи підлітають до персонажа досить близько.
 • кільце з 5 копій. крио-списи оточують персонажа, змикаючись через деякий час з нанесенням підвищеної шкоди. Спринт варто прожимати, як тільки заряди почнуть рухатися до героя.
 • «доріжка»з копій”. на підлозі залу з’являються сніжинки. У цим місця вдарять крижані списи. Варто уникати попадання на з’являються сніжинки.
 • крижані шипи. на підлозі виникають три шипи-міни, які через деякий час вибухають і завдають шкоди по площі. Як тільки вони з’являться поруч з персонажем, необхідно відбігти.
 • списи і крижане кільце. град копій доповнюється морозним кільцем, що виходить від синьйори. Досить швидко відбігти на велику відстань і ухилитися від зарядів, щоб дана атака не заподіяла шкоди гравцеві.
 • телепортація. синьйора миттєво переміщається до гравця і завдає удару. Далі атакує з цього ж місця. Ледве противник зникне з поля бою, краще відразу спринтувати.

По ходу бою на персонажах постійно накопичується ефект лютого морозу, як на драконячому хребті. Особливо інтенсивно шкала заповнюється при знаходженні на холодній підлозі після атак синьйори або при накладенні кріо-статусу на членів загону. Збивається ефект тотемами, що стоять в кутах залу. Якщо стояти біля них, то можна відігрітися, а розбиваючи ці конструкції – можна скинути мороз миттєво, розтопивши при цьому лід накопичився навколо.

друга фаза: крижаний кокон

Синьйора захищає себе товстим шаром льоду, який потрібно розморозити піро-атаками. Найбільш ефективно з цим завданням справляються метелики червоного лотоса, періодично виникають на полі бою. Підберіть їх і нанесіть точковий удар по кокону – буде завдано значний піро шкоди. Всього потрібно використовувати 4 метелика, щоб не бити в щит базовими атаками героїв.

Паралельно з цим тривають атаки самонавідними списами, а ефект лютого морозу накопичується інтенсивніше. Тому не забувайте ухилятися і грітися у тотемів.

Третя фаза: піро

Коли кріо-вісник буде переможений, а щит розбитий – синьйора звернеться в тліючу червону відьму, змінивши основну стихію на піро.

На цій стадії замість лютого морозу діє ефект палаючого спека, також деструктивно впливає на гравця. Разом з елементальним зарядом бос знаходить і новий набір навичок:

 • удар хлистом. синьйора вдаряє хлистом по підлозі, завдаючи аое піро-шкоди. Удар може бути потужним (по прямій) і слабкіше (область ураження менше).
 • рій метеликів. на персонажа летить багато вогненних метеликів. Вони залишають доріжку попелястої землі поруч з героєм і навколо синьйори.
 • вогненні вихори. на полі з’являються палаючі торнадо, що залишають після себе дуже багато попелястої землі. Під час цієї атаки краще триматися ближче до тотему. По завершенню синьйора повертається в своє обличчя і завдає піро шкоди по величезній площі. Коли ви помітите, що вона починає набувати колишню форму, біжіть.
 • вогняні метеорити. ворог розправляє крила і запускає кілька вогненних куль, що завдають аое-шкоди.
 • телепортація. миттєво переміщається в один з далеких кутів кімнати. Звідти може почати сильну атаку. Також може телепортуватися до гравця і завдати удару.
 • вогні навколо синьйори. противник випускає іскри і метеликів навколо себе. Як правило, ця атака активується, коли гравець знаходиться поруч з синьйорою.

Під час цієї фази атаки тліючої відьми залишають після себе попелясту землю. Знаходження на ній ефективніше накопичує ефект палаючого спека. Його можна збити, постоявши близько тотемів по кутах кімнати або зруйнувавши їх.

Приклади загону проти синьйори

Противник не має опору ні до одного з елементів, так що переважних стихій немає. Однак корисними будуть піро-герої, які швидше за інших розіб’ють крижаний щит на другому етапі. Втім, без них обійтися теж можна, використовуючи тільки метеликів.

Особливо корисні будуть щитовики і хіллери, що дозволяють переживати численні атаки синьйори.

Розглянемо найбільш вдалі загони для битви з синьйорою:

Яку їжу використовувати в бою в genshin impact

Якщо не вистачає потужності або виживання загону, використовуйте наявну їжу на підвищення сили атаки і захисту. При наявності баффів сили атаки можна зробити упор на крити (і навпаки). Не менш корисні будуть зілля морозного щита (+25% до кріо опору на 300 сек.) і зілля теплового щита (+25% до пирога на 300 сек.). Елементальний шкоди героїв загону підвищують масла, які підбираються під персонажів індивідуально.

Нагороди за бій з синьйорою

Збір нагород доступний раз на тиждень, проте битися просто так, без призів, можна завжди. Чим вище рівень ворога, тим цінніше нагороди. Складність вибирається при вході в підземелля.

За перемогу над синьйорою можна отримати:

 • досвід пригод х300;
 • мору;
 • досвід дружби;
 • кристали піднесення персонажів (піро, кріо);
 • розчинник снів (тільки на рівні складності iv);
 • розплавлений мить, метелик пекельного полум’я, попелясте серце (унікальний лут синьйори для прокачування талантів персонажів);
 • артефакти (з сетів берсерк, вигнанець, інструктор, кінець гладіатора, мандрівний ансамбль);
 • заготовки для крафта зброї.