Видавець 2k games і студія gearbox software опублікували сюжетнийтрейлер гри tiny tina’s wonderlands.

У цій новій епічній фентезі-грі в жанрі шутера з горами здобичіігрокі зможуть створити і налаштувати на свій смак мультиклассовогогероя і відправитися стріляти-вбивати, рубати-чаклувати іпрокладивать шлях через дивовижних монстрів і повні скарбподземелья, щоб зупинити грізного повелителя драконів. Кулі, магія,клинки — все змішалося в цьому навіженому казковому світі, який придумала непередбачувана крихта тіна! тут вона самаустановлює правила, змінює світ за своїм бажанням, і сама жевиступає вашим провідником в цій захоплюючій подорожі.

Tiny tina’s wonderlands — це повноцінна самостійна гра сразнообразной сюжетною кампанією для спільного пріключеніячетверих гравців, в якій передбачений дополнительнийвоновляющійся контент для досягли максимального уровняігроков.

У цьому дивовижному пригоді гравців зустрінуть впертий капітанвалентин, схиблений на правилах робот фретт і сама чарівна і вибухонебезпечна тіна, яка і стане вашим безладним провідником по вигаданій країні, де немає майже ніяких правил. Ав поході проти повелителя драконів ви зустрінете множествообаятельних відщепенців, таких як грає на лютні бардвар і вашличний фей-хлестний!

Tiny tina’s wonderlands вийде на playstation 5,xbox series, playstation 4, xbox one і pc (steam, epic games store) 25 марта2022 року.