Пекінський видавець thermite games і американський розробник smokingbear studio оголосили, що їх тактичний roguelike-збирач колод ” castle morihisa » виходить на пк в steam і nintendo switch (в nintendo eshop на початку 2022 року підтримкою англійської, японської, французької, німецької, російської , іспанської та китайської (спрощеної і традиційної) мов. Безкоштовна демоверсія доступна для скачування в steam.

Після того, як генерал токугава видав «закони про військові будинки», ніхто з емісарів, відправлених в замок моріхіса, не повернувся. З чуток, лорд ісікава сіндзюку планує узурпувати трон і тому закрив всі дороги, що ведуть до замку.головний мецуке ягю муненорі віддав наказ: шпигун повинен відправитися в замок моріхіса, з’ясувати, що там відбувається, і доповісти сьогуну.

Відправляйтеся до зловісного замку одним з чотирьох різних класів: ченцем, самураєм, онмедзі і ніндзя, кожен зі своєю власною колодою карт. Оволодійте системами медитації і мантр ченця, щоб оглушити ворогів і направити карму на зміцнення обладунків. Рубайте ворогів самурайської катаної, використовуючи сакуру і відплата для нанесення величезної шкоди. Закликайте духів сікігамі і викрадення життя за допомогою магії крові оммедзі. Переслідуйте здобич, граючи за ніндзя, і використовуйте вміння знака мантри, кунай і сюрікен в руйнівних комбінаціях.