Французький виробник відеоігор ubisoft повідомив, що через неправильну конфігурацію його it-інфраструктури дані гравців в just dance були доступні стороннім. В даний час компанія розсилає по електронній пошті відповідні повідомлення всім порушеним користувачам.

Ніяких додаткових подробиць про витік ubisoft не розкриває. Як довго сервери just dance залишалися незахищеними і скільки користувачів постраждало, невідомо. Тим не менш, компанія запевняє, що чутливі дані користувачів не були порушені.

“дані обмежуються ” технічними ідентифікаторами”, що включають gamertags, id профілю, device id, а також just dance відео, записані і завантажені для публікації в ігровому співтоваристві і / або соцмережах”, – повідомили представники ubisoft.

Запущена в 2009 році just dance являє собою ритмічну гру, в якій гравці заробляють очки, імітуючи танцювальні рухи. Гра також дозволяє записувати свої танці і обмінюватися цими відео з друзями.

Щорічно ubisoft випускає нову версію just dance, і з моменту виходу гри було продано понад 80 млн копій.

Це вже не перший витік даних в історії ubisoft. У 2020 році компанія стала жертвою кібератаки з використанням вимагального пз, а ще раніше, в 2013 році, хакери викрали у неї дані 58 млн користувачів.