14.12.2018 в 18:00 |

66 5


Жир є одним з механізмів виживання. Він допомагає нам пережити холодну пору року, тому, відкладення жиру нормальний процес, головне, не набрати його понад норми. Який механізм відкладення жиру? По-перше, це, надмірне споживання вуглеводів, особливо швидких (цукру). В організмі людини немає великих депо для зберігання вуглеводів. У м’язах
у вигляді глікогену зберігається близько 60-80г вуглеводів, стільки ж його і в печінці, інша частина спожитих вуглеводів переробляється і осідає в організмі у вигляді жиру.

Ще велику кількість споживаних жирів сильно впливає на відкладення жиру. В 100г жиру міститься 900кал! Їх відкласти жир ще простіше, ніж вуглеводи. Процес розщеплення жирів складний, так і як енергія жир використовується в останню чергу, так як отримати енергію з вуглеводів і білків значно простіше. Ну і у випадку, якщо ви споживаєте більше калорій, ніж ви витрачаєте, то надлишок енергії буде відкладено в організмі саме у вигляді жиру.

Де ж цей жир осідає? Він відкладається як у шкірно-жирової клітковини, яка знаходиться під нашою шкірою, так і всередині, на всіх наших органах. Цей жир називається винцеральным (саме черевної жир, який показує ступінь ожиріння всіх внутрішніх органів і говорить про подальшу загрозу серцево-судинних захворювань, тромбозів, варикозного розширення вен, інсультів і інфарктів. Цей жир розташований під стінкою черевного преса і як би виштовхує живіт вперед.

Якщо ж м’язи преса сильні, то дане явище можна трохи контролювати, а якщо м’язи преса слабкі, то виходить випнутий і важить живіт.

«Хитання» преса від живота вам, природно, позбутися не допоможуть. Для того, щоб зменшити підшкірний і внутрішній жир, і відповідно, живіт, необхідно зробити так, щоб цей жир почав згоряти, а горить жир в метахондриях наших м’язів під впливом кисню. Для того, щоб кисень потрапив в наш організм, необхідні кардіо – навантаження з частотою пульсу близько 75% від максимального. (220 — вік = це розрахунок максимуму).

Разом з цим треба скоротити або зупинити відкладення самого жиру. Для цього знадобиться скорочення до мінімуму або повне виключення швидких вуглеводів, мучного, цукрів і скорочення споживання жирів. Подивіться на все, що ви їсте і порахуйте приблизне споживання жирів і калорій, скорегуйте харчування.

Повірте, це не так складно: повертаючись до кардіо навантажень (час кардіо повинно бути не менше 40 хвилин, тому що в перші 20 хвилин згорають тільки вуглеводи у вигляді глікогену, і тільки потім починають згоряти жири. Чим більше ми собі «наїли» живіт, тим більше часу потрібно на його зменшення, але всі рецепти вже давно відомі, чарівних таблеток, які допомагають позбутися від живота за добу ще немає, тому головне, запастися терпінням, докласти зусиль, і тоді все вийде!