Тепер, коли 5g-смартфони стали буденністю, виробники електроніки стали впроваджувати новий стандарт зв’язку в планшети. Своє бачення 5g-планшет представила і tcl, яка представила пристрій під назвою tab pro 5g, засноване на чіпсеті початкового рівня qualcomm snapdragon 480.

Gizmochina.com

Планшет оснащений 10,36-дюймовою ips-матрицею tcl nextvision з роздільною здатністю 1200х2000 і підтримкою hdr. Широкоформатний екран має округлені кути і оточений не дуже товстими рамками. Snapdragon 480, найдоступніший 5g-чіпсет в модельному ряду qualcomm, працює в зв’язці з 4 гбайт оперативної пам’яті. Ємність вбудованого накопичувача становить 64 гбайт. Основна камера представлена єдиним 13-мп сенсором. Для відеозв’язку призначений 8-мп фронтальний модуль. Tcl додала в планшет дактилоскопічний сенсор, який вбудований в кнопку живлення. Також підтримується ідентифікація користувача по обличчю.

Tcl tab pro 5g може похвалитися потужними стереодинаміками, але на жаль, позбавлений 3,5-мм аудіороз’єму, який в більшості пристроїв цього класу присутній. Планшет обладнаний 8000-ма·год акумулятором з підтримкою швидкої 18-вт зарядки. В якості інтерфейсного роз’єму використовується usb type-c. Новинка поставляється з попередньо встановленою android 11. Вартість tcl tab pro 5g становить $399.