Хоча новину про перенесення dying light 2 на лютий 2022 року трохи розчаровує, команда techland запевнила своїх шанувальників, що додатковий час не буде витрачено даремно, оскільки вони будуть використовувати його, щоб все в грі перевірити.

Виступаючи в останньому випуску журналу edge magazine, провідний дизайнер dying light 2, таймон смектала коротко розповів про недавню затримку гри, заявивши, що команда планує використовувати додаткові два місяці, щоб виправити деякі виявлені проблеми, а також провести додаткове тестування гри і додати додаткових пасхалок.

“[гра] сповнена складних, пересічних систем, створених сотнями людей – в якийсь момент виробництва всі вони починають працювати разом, але ви також починаєте виявляти різні крайні випадки, коли, можливо, цього не відбувається , і ви хочете це виправити. Зазвичай це прості виправлення, але ви хочете переконатися, що ви перевіряєте та ловите якомога більше з них. Ці додаткові два місяці будуть витрачені саме на це. А може бути, ще пасхалку втиснемо або дві…”

Смектала продовжує, що команда” двічі все перевіряє ще раз ” у всій грі, і описує ситуацію затримки з посадкою літака (мабуть тому що він багато грав в microsoft flight simulator).

це випадок, коли потрібно трохи більше злітно-посадкової смуги або, можливо, навіть диспетчерської вишки, що пропонує інший підхід, щоб зробити посадку більш чистою. Розумієте, ви повинні думати про екіпаж так само, як про пасажирів.

Dying light 2 stay human вийде 4 лютого 2022 року для ps4, ps5, xbox one, xbox series і пк.