Суперництво між популярними мессенджерами whatsapp і telegram не є секретом для більшості користувачів. Новий раунд конфронтації відкритий в мережі twitter-представники telegram уїдливо коментують новини whatsapp за допомогою мемів.

Gizchina.com

У своєму офіційно акаунті в twitter представники whatsapp опублікували новину про нову функцію, що забезпечує міграцію чатів з ios на android. Представники telegram відреагували на пост мемом «який зараз рік?”

Whatsapp не так давно представила цю функцію, нагадавши про неї в twitter пару днів тому. В результаті telegram не упустив шансу посміятися над конкурентами — аналогічна, але набагато ширша функціональність давно доступна в telegram без необхідності особливої «міграції». Крім того,» нова ” функція whatsapp поки доступна тільки на пристроях samsung.

Pic.twitter.com/jvbahfp133

— telegram messenger (@telegram) september 3, 2021

Хоча telegram в цілому набагато функціональніше свого конкурента, що належить facebook месенджер виграє за кількістю користувачів — якщо у whatsapp більше двох мільярдів активних користувачів щомісяця, то число установок telegram тільки недавно перевалило за мільйон.

Запущений в 2013 році telegram став одним з найсерйозніших конкурентів whatsapp, в першу чергу не за кількістю клієнтів, а за можливостями і рівнем безпеки спілкування, а також частотою оновлень, що випускаються. Найбільшими “клієнтами” месенджера є індія (на неї припадає 22% всіх установок), росія та індонезія.

Останнім часом telegram стало п’ятнадцятим додатком в світі, що налічує більше мільярда завантажень — хоча, зрозуміло, це нерівноцінно числу активних користувачів. Тим не менш, компанія приєдналася до «елітного клубу», в якому вже присутні whatsapp, messenger, facebook, instagram, snapchat, spotify і netflix.