Коронавірус був виявлений у таких гравців, як monet, xxs і boboka, а також у тренера mad’а і деяких представників допоміжного персоналу. В одному з team aster готелі проживають і чотири інших китайських команди-учасниці ti 10, але до них вірус, на щастя, не дістався. Начебто.

Гравець lanm, який також виступає за team aster, жорстко розкритикував організацію турніру. За його словами, у представників команд не брали ніяких тестів, не забезпечували належних заходів безпеки, а також не надавали їм їжу і воду, внаслідок чого доводилося самостійно закуповуватися необхідними продуктами, піддаючи себе ризику зараження. Це притому, що незважаючи на чергову хвилю covid-19 в румунії місцеві взагалі не обтяжують себе запобіжними заходами: маски практично ніхто не носить, а в магазинах, кафе та інших подібних місцях повно людей.

Lanm також зазначив, що тренер mad (на фото вище) знаходиться в досить важкому стані, але організатори турніру не тільки не змогли оперативно надати необхідні ліки, але навіть не пояснили, як дістатися до лікарні. Тести на коронавірус, за підсумками яких було діагностовано захворювання, китайці проводили самостійно, так само як самостійно організували собі і карантин.

Нагадаємо, що раніше the international 10 передбачалося провести в швеції, але влада цієї країни справедливо розсудила, що в умовах пандемії давати добро на цей захід вони не стануть. В результаті турнір з призовим фондом в 40 мільйонів доларів переїхав до столиці румунії.