Tiktok вдалося скинути google з позиції найпопулярнішого веб-сайту в світі в 2021 році і завершити рік з більшим обсягом трафіку, ніж у пошукового гіганта. Цей звіт являє собою топ в цьому році рейтингу доменів компанії cloudfare, що займається веб-безпекою, який показав досить цікаві результати.

Згідно з останнім звітом cloudfare за рік в огляді, через його радарний сервіс було виявлено, що tiktok вдалося зайняти перше місце від google. Варто зазначити, що це досягнення є величезним для музичної відео-платформи, особливо якщо ви подивитеся на статистику за минулий рік, коли tiktok був на сьомому місці, а google був на першому.

Tiktok також вдалося перевершити facebook як найпопулярнішу платформу соціальних мереж, де facebook зайняв третє місце, microsoft тепер поступається facebook, за нею слідують apple, amazon, netflix, youtube, twitter і whatsapp в цьому порядку.

Незважаючи на те, що tiktok існує вже деякий час, йому вдалося досягти популярності в минулому році після того, як пандемія вибухнула повним ходом. Оскільки всі сиділи вдома і шукали різні способи розважитися, додаток використовувалося багатьма людьми. У вересні додаток повідомив про понад 1 мільярд активних користувачів на місяць, і йому вдалося затьмарити facebook як найбільш завантажуване додаток для мобільних пристроїв у світі. Це включало як android, так і iphone.

Cloudfare також згадав, що tiktok вдалося вирватися вперед на кілька днів у лютому, березні та травні. Проте, після 10 серпня додатку вдавалося зайняти перше місце в більшості днів. “були дні, коли google був №1, але жовтень і листопад були в основному днями tiktok, включаючи день подяки (25 листопада) і чорну п’ятницю (26 листопада)», – заявив cloudflare.

Також важливо знати, що рейтинги можуть не відображати всієї картини. Cloudfare зазначив «що»рейтинг базується на нашому загальнодоступному dns-перетворювачі 1.1.1.1 і тому не пов’язаний з кількістю унікальних користувачів або відвідувачів, які він отримує на місяць”. Це означає, що рейтинг представляє лише частину загального трафіку цих веб-сайтів.