02.05.2018 в 14:48 |

8 0


Немає спільної думки про те, як зручніше і ефективніше налаштувати віддалену роботу. Фрілансери, які працюють на пряму з замовниками, як правило, скаржаться на невисоку якість і на демпінг. А ті, хто співпрацює з сайтами, говорять про відпрацьованій системі. І все ж більшість тих, хто відноситься до вільним фрілансерам, навіть після відходу з проекту потім через якийсь час знову повертаються, щоб знайти нових замовників. Саме тому не варто прибирати з закладок в браузері список кращих бірж для фрілансерів.

Останнім часом все більшу популярність почала набирати віддалена робота, з’явилося багато пов’язаних з цим спеціальностей, відкрилося чимало бірж.

Ті, хто хоче отримувати дохід, сидячи вдома на дивані, як правило, застосовують добре перевірений метод проб і помилок. Вони перевіряють всі доступні їм сайти, потім все зважують, порівнюють і в підсумку приходять якогось висновку. В результаті їх вибір зупиняється на якомусь одному або на декількох сайтах, де вони проводять більшу частину свого робочого часу. Зрозуміло, звідки з’являється бажання познайомитися з кожним сайтом. Це просто людська цікавість і прагнення до того, щоб випробувати свої сили у різних сферах діяльності, дізнатись де можна отримати більше грошей, а де не варто розраховувати на великі грошові суми. Але все-таки, як показує практика, не можна гнатися одразу за кількома зайцями. Всидіти одразу на кількох роботах, навіть якщо вони відносяться до фрілансу, не вийде. Практично на кожному сайті є свій внутрішній рейтинг. Саме на цей рейтинг орієнтуються роботодавці. Якщо зареєструватися на декількох різних за тематикою сайтах і намагатися одночасно працювати на всіх одразу, то навряд чи щось вийде, так як рейтинг на кожному з цих сайтів буде низьким. А ось якщо вибрати для себе тільки якесь одне місце роботи і намагатися виконувати якомога більше замовлень на одному сайті, то рейтинг буде рости, і, отже, незабаром почне зростати кількість речень, кількість замовлень, а також ціна цих замовлень. Професіоналізм у будь-якому випадку буде підвищуватися: може бути повільно, може бути швидко. До того ж, працюючи на одному сайті, користувач рідше буде стикатися з технічними проблемами. Адже у кожного сайту є своя система, і навряд чи захочеться кожну таку систему вивчати.

Досвідчені фрілансери рекомендують знайти кращий сайт, який задовольняв би з механіки і за величиною заробітку і вдосконалювати свою майстерність саме на ньому, рухаючись все вище по кар’єрних сходах. Яка саме з бірж віддаленої роботи підходить конкретному користувачу, залежить від умінь цього користувача; від того, до чого він прагне; ну і звичайно ж, від його бажання працювати.
Більшість бірж фрілансерів мають головний профіль. Вони можуть ставити акцент на роботу з текстом і на наповнення сайтів контентом. Також біржі фрілансерів можуть орієнтуватися на допомогу студентам у написанні тих чи інших робіт, наприклад, рефератів, курсових і дипломних. Біржі фрілансерів можуть представляти собою майданчики для заробітку веб-дизайнерів. Вони підходять для тих, хто вважає себе креативною особистістю. Якщо у людини є схильність до малювання або до фотографування, то він сміливо може спробувати свої сили на одному з таких сайтів. Також існує такий профіль біржі фрілансерів, як бухгалтерські послуги та віддалений аудит.

Є також безліч сайтів, які дають можливість отримувати невеликі гроші за виконання простих завдань. Нерідко для того, щоб виконати таке завдання, потрібно всього лише декілька хвилин чи навіть секунд. Звичайно, і гроші в цьому випадку суще копійки. До таких завдань можна віднести перегляд сайтів, розгадування капчі, пошук інформації і т. д. Заробити на такому сайті може не тільки досвідчений професіонал, але і навіть дитина, наприклад, школяр, який шукає можливість підробити у вільний від навчання час.

Назву 10 найпопулярніших бірж фрілансерів.

Free-Lance

Біржа Free-Lance.ru відноситься до порталів багатопрофільним. Це найбільша майданчик фрілансерів з тих, що існують на просторах російського інтернету. Вона надає величезний спектр послуг, починаючи від дизайну і закінчуючи менеджментом і консалтингом. Тут можна знайти як виконавців на який-небудь один замовлення, так і працівників для постійної роботи.

Weblancer.net

Цей сайт також відноситься до числа найбільш популярних русифікованих бірж фрілансерів. Тут присутній сервіс безпечного здійснення угод. Користувачі даного ресурсу можуть розміщувати проекти і вакансії, проводити різні конкурси.

Фрилансим

Фрилансим — це біржа фрілансерів, розроблена творцями Хабра. Її основні відмітні особливості — простата і лаконічність інтерфейсу: нічого зайвого, все тільки найнеобхідніше.

Upwork

Це найбільша у світі біржа фрілансерів. Вона утворилася в результаті злиття двох проектів: Elance і Odesk. У неї включені всі найсучасніші інструменти для спільної роботи.

Freelancehunt.com

Щотижня тут публікуються тисячі нових проектів. У замовників є величезний вибір. Можна публікувати не тільки проекти, але і конкурси. Є можливість безпечно працювати допомогою Сейфа. Передбачена верифікація. В службу підтримки можна звертатися в будь-який час доби, якщо виникнуть якісь проблеми.

Free-lancers.net

Головна спеціалізація даного ресурсу — дизайн і програмування. Присутній сервіс безпечної угоди.

Freelance Job

Цей сайт призначений для досвідчених фрілансерів. Тут легко можна знайти як виконавців, так і вже виконані роботи. Система фільтра працює дуже добре, звичайно, за умови, якщо нею правильно користуватися. Це єдина біржа російськомовного Інтернету, яка реєструє фрілансерів з значним портфоліо. Тут можна знайти і веб-дизайнерів, і принт-дизайнерів, копірайтерів, журналістів та програмістів.

RuBrain

На цьому сайті замовник не працює безпосередньо з виконавцями, а з персональним менеджером, що гарантує якість роботи.

Copylancer

Це якісна біржа статей. Тут є можливість автоматичного підбору авторів. Можна створювати периодичные. Є аукціон завдань і магазин статей.

Dalance.ru

Це зовсім молодий проект, призначений для творчих людей. Він надає Менеджер проектів, на якому можна набрати команду, розподілити завдання і перевіряти готові результати.