26.09.2018 в 18:27 |

6 0


По всьому світу існує величезна безліч аномальних зон з різноманітною історією і властивості місцевості. Але, мабуть, Сполучені Штати Америки відрізняються найбільш вражаючою кількістю різного роду «проклятих» або «блудних» місць, про яких ходять легенди протягом багатьох століть. Не даремно саме там виникли повір’я про містичні властивості капищ північноамериканських індіанців, зловісних стародавніх цвинтарях і прокльони вимерлого або вигнаного з рідних місць народу. Три найбільш цікаві аномальні зони, розташовані на території США, представлені нижче.

1. Каліфорнійський ліс.

Одна з найвідоміших і, одночасно, найбільш безпечна для випадкового подорожнього аномальна зона Сполучених Штатів, цю ділянку лісу в Каліфорнії, неподалік від міста Санта-Крус, була виявлена в 1940 році людиною по імені Джордж Прейзер. Це ділянка евкаліптової лісу, розташований на схилі пагорба, загальною площею близько 50 кілометрів.

Аномальні властивості місцевості налічують магнітну аномалію: стрілка компаса тут змінює положення на 180 градусів. Закони гравітації тут також порушуються, замість того, щоб котитися по похилій, кулястий об’єкт тут зупиняється на півдорозі і котиться назад. Каліфорнійський ліс дуже популярний серед туристів, щороку сюди з’їжджаються сотні людей з всього світу.

2. Пекельне ранчо.

Так зване «пекельне ранчо» стало відомої аномальної зоною близько тридцяти років тому. В 90х роках минулого століття фермер на ім’я Террі Шерман вирішив придбати занедбане ранчо на віддаленій території. Пропозиція була досить вигідна, тому фермер, майже не торгуючись, обзавівся ділянкою землі, не ставлячи зайвих питань. Про те, що рішення було надто поспішним, Шерман дізнався майже відразу після того, як в’їхав на придбану власність. На ранчо почали навідуватися незвичайного виду величезні вовки і невідомі істоти, зовні віддалено нагадують собак. Звірі не боялися пострілів з рушниці і неабияк лякали власників ранчо. Через рік після заселення сімейство Шерман зіткнулося з інопланетної активністю — в небі над ранчо був помічений непізнаний літаючий об’єкт, а також вогні, танцюючі в небі ночами. Загадкові істоти почали цупити тварин, що мешкають на фермі, спочатку дрібних — собак і кішок, а потім і худобу. Ранчо Шерман поспішно продали, і новий його власник, власник мережі готелів, задався метою розгадати загадку своєї власності. Нині ранчо обнесена високою огорожею і ретельно патрулюється, на його територію вхід заборонений.

3. Трикутник Беннингтона.

Загадковий «трикутник» — зона, розташована в поселенні Беннінгтон. Всього за тридцять років, в проміжок часу між 20-м і 50-м роками минулого століття, в цій місцевості пропало більше сорока чоловік. Існує безліч теорій про причини цих пропаж, але більшість їх розбивається про факти. Іноді люди пропадали прямо зі своїх закритих зсередини будинків, іноді — з машин на дорозі, немов би під час руху, судячи з розслідуванням аварій. Вдалося знайти тіло лише однієї зниклої, і ця ж жінка зникла в «трикутнику» останньої. Дівчина ніби розчинилася в повітрі під час відпочинку на природі, і, через півроку, її тіло знайшли там же, де вона і зникла. Тіло не мало ознак розкладання, наче смерть настала буквально кілька секунд назад. Причина смерті також залишилася нез’ясованою.