23.09.2018 в 13:30 |

8 0


Кожна людина хоче відчувати себе красивою. І для цього необхідно не тільки власне відчуття прекрасного, але і підкріплення зі сторони. Саме тому трендом нинішнього покоління стали фотографії «селфи», на яких люди зображають самого себе, фотографуючись, як правило, на передню камеру телефону. Instagram з кожною хвилиною наповнюється все новими фотокартками, і тому дівчатам необхідно боротися за увагу передплатників. Так як же зробити ваше селфи ідеальним? Ось декілька порад:

  • Фотографуватися з пристрою з хорошою камерою. Якщо ви шанувальник селфи, вам потрібно придбати телефон, який вміє робити якісні фотографії. Як правило, вони коштують недешево. У цьому випадку можна скористатися лайфхаком: візьміть одного телефон з гарною камерою (якщо вона у нього є) і зробіть фото.
  • Світло. Частою помилкою всіх дівчат є фотографія, коли на обличчя падає пряме світло. Завдяки цьому утворюються тіні, які можуть зіпсувати фотографію. А якщо вам навпаки необхідний світло, можна скористатися дзеркалом або білою тканиною.
  • Робіть більше фотографій. Якщо ви запланували зробити 20 фото, робіть 40-50 штук. З великої кількості фотографій легше вибрати ту, яка сподобається і вам, і вашим передплатникам.
  • Програми, прибирають недосконалості. Багато дівчат ретушують свої фотографії. І це абсолютно нормально! Але тут необхідно дотримувати міру. Важливо не переборщити, щоб ваше обличчя не виглядало неприродно.
  • Надихайтеся іншими людьми. Звертайте увагу на макіяж, ракурс або місце зйомки. При цьому у вас може виникнути ідея, яка потім збере багато лайків.
  • А все-таки, який головний секрет ідеального селфи? Відповідь проста: гарний настрій. Ніякої макіяж не прикрасить вас сильніше, ніж ваша посмішка і вогник в очах.