Amazon явно не везе на баги, ботів і чітерів в mmorpg new world: напередодні, через добу після включення функції, компанії довелося призупинити трансфер.

Скористатися перенесенням персонажів встигли близько 150 тисяч чоловік, проте деякі (мало хто, якщо вірити розробникам) зіткнулися з помилкою character_persist_failure, пов’язаної з неправильним збереженням. Якщо такий гравець відправляв іншому, не порушеному помилкою, золото, то вислана сума роздвоювалася: потрапляла до одержувача і одночасно знову виявлялася у відправника після повторного входу в new world.

Please read this notice regarding suspension of server transfers.https://t.co/itridnoby5

— new world (@playnewworld) october 21, 2021

Команда почала вживати заходів лише через кілька годин, тимчасово відключила трансфер, виправила баг і пригрозила порушникам банами з конфіскацією. Причому деякі користувачі почали відправляти золото суперникам з інших фракцій в надії на їх блокування. Або просто засипати грошима кожного зустрічного, знищуючи економіку.

Проблема ще й в тому, що мешканці етернума і без того скаржаться на дефіцит золота і дефляцію, через що навіть доводиться переходити на бартер. А тому до експлойту вони поставилися з підвищеним невдоволенням. Нагадаємо, якраз в патчі 1.0.3 розробники нарешті позбулися бага на невразливість в pve і pvp.

Обговорити new world можна в окремому розділі на нашому форумі. А на сайті ви знайдете новини, статті, керівництва, відео та інші матеріали по грі.