Видавець furyu і студія lancarse, відома розробкою декількох ігор серії shin megami tensei, поділилися новим трейлером по своїй майбутній” шкільній ” jrpg monark. У новому відеоролику фанатам показують сюжетні подробиці, попутно знайомлячи з ігровими персонажами.

Дії в грі будуть розгортатися після того, як містичний туман повністю оточує академію шин мікадо і через нього студенти втрачають контроль над собою і приходять в сказ. Гравцеві ж належить допомогти голові студради і його напарникам врятувати всіх учнів. Для цього необхідно потрапити в потойбічний світ і перемогти сім “носіїв пакту”, які занурили весь кампус в туман.

Реліз monark відбудеться 14 жовтня на playstation 4, playstation 5 і nintendo switch, але тільки на території японії. Для західної аудиторії видавець nis america планує випустити гру на початку 2022 року на ті ж платформи плюс пк.

Зацікавилися користувачі можуть подивитися майже півгодинне геймплейне відео, яке розробники показали в рамках трансляції японського шоу mona tv.