Сьогодні закінчується крайній термін подачі учасниками ринку напівпровідникових компонентів інформації, яка буде використана чиновниками сша для визначення вузьких місць в ланцюжку поставок. Участь в опитуванні було умовно добровільним, але багато постачальників постаралися приховати чутливу для своїх клієнтів інформацію. Tsmc виявилася в їх числі, хоча і довго коливалася.

Джерело зображення: tsmc

Тайванська компанія tsmc контролює більше половини ринку послуг з контрактного виробництва напівпровідникових компонентів. Без її участі в ініційованому міністерством торгівлі сша опитуванні було б складно визначити причини проблем, які вразили напівпровідникову галузь в останні місяці. Як зазначає reuters, компанія tsmc підтвердила факт відповіді на запит влади сша. При цьому ніяка інформація, що дозволяє зіставити числові показники з конкретним клієнтом, розкрита не була.

Коливання південнокорейських виробників пам’яті, про які повідомлялося в кінці минулого тижня, за інформацією bloomberg, завершилися позитивним рішенням про надання необхідної інформації владі сша. Представники корейського міністерства фінансів повідомили в неділю, що місцеві компанії попередньо обговорили з американськими чиновниками обсяг і зміст інформації, яку вони нададуть. Влада південної кореї висловила готовність країни зміцнювати співпрацю з сша у сфері поставок напівпровідникової продукції, продовжуючи обмінюватися інформацією на найвищому рівні.