dark point games , в даний час працює над своєю дебютною грою achilles: legends untold , запускає серію відеороликів, які дозволять гравцям дізнатися більше про студію і саму гру.

У першому епізоді павло вашак, генеральний директор і провідний дизайнер dark point games, розповідає, що для нього означає студія, попередній досвід його команди і чому вони вибрали цю назву для гри. Крім того, ви можете дізнатися, чому вони вирішили використовувати механіку, відому по іграх серії souls, а також плани на найближче майбутнє. У наступних випусках розробники розкажуть більше про локалізацію achilles: legends untold і інших елементах ігрового процесу.

Achilles: legends untold-це ізометрична рольова гра, анонсована в липні 2021 року, яка черпає натхнення в жанрах soulslike і hack&slash. Вона запропонує захоплюючий ігровий процес для тих, хто раніше не стикався з подібними іграми, а також буде наповнена складними завданнями, які порадують більш досвідчених гравців. Головний герой, ахілл, буде володіти широким спектром зброї, від меча до сокири і списа або дворучного бойового сокири. Крім одного користувача кампанії, в грі також буде кооперативний режим, в якому гравці зможуть разом досліджувати таємничі підземелля.

Achilles: legends untold вийде в steam в першому кварталі 2022 року в рамках раннього доступу.