Виконавчий продюсер assassin’s creed джейд реймонд пояснила, чому її нова студія вирішила співпрацювати з sony для своєї першої гри. У бесіді з gamesindustry.biz реймонд запитали, що привернуло нову студію haven в sony. У відповідь вона сказала:

sony має кращу репутацію з точки зору підтримки творчого процесу та підтримки команд розробників. Я багато розмовляла з різними розробниками про їхній досвід роботи з різними видавцями, і sony дійсно виділяється як компанія, яка реально розуміє творчий процес і розробку ігор, підтримує команди розробників і дає їм необхідну автономію. Так що це було дуже привабливо.

Однак мотиви команди не були суто діловими, оскільки реймонд сказав, що багато розробників у команді були шанувальниками sony ” з дитинства, тому є щось дійсно класне про те, щоб працювати над грою для playstation, що нас дуже приваблює. Для багатьох людей це було мрією про те, що вони хотіли зробити. Так що ми всі дуже, дуже раді цій можливості”.

Реймонд, яка працювала над кількома іграми assassin’s creed до переходу в google для роботи над stadia, оголосила про створення haven в березні. Команда поки не уточнює, над чим вона працює, але за інформацією, отриманою від рекрутерів, студія працює над грою-сервісом для playstation. Однак, що б там не було, схоже, що haven ще далеко до того, щоб представити світу свій перший проект.