Дев’ятого вересня twitter заявив про тестування нового методу ідентифікації акаунтів. Нова функція буде стосуватися акаунтів з автоматичними твітами, які пропонують користувачеві той чи інший контент. Новий метод знаходиться ще в тестовому режимі, за підсумками роботи нової функції буде зрозуміло, який аккаунт можна назвати «хорошим ботом».

Соціальна мережа орієнтована на взаємодію з користувачами, але, тим не менш, є велика кількість акаунтів, які в автоматичному режимі діляться новинами, цікавими фактами і корисною інформацією за допомогою ботів. Але одночасно з цим, є різні боти, які поширюють спам, даремний і непотрібний контент.

І для того, щоб таких акаунтів стало менше, і користувачі не піддавалися спаму, і помилкової непотрібної інформації, twitter буде розпізнавати ботів, і «хороших» буде відзначати новим ярликом. Такий ярлик можна буде побачити над твітом або профілем з написом “automated”.

На даний момент нова функція знаходиться в тестовому режимі. Тести проводять невелику кількість розробників, яких запросили twitter. Ну а надалі планується максимально поширювати нову функцію, щоб проаналізувати більшу кількість автоматичних акаунтів.