Сьогодні twiter оголосила про офіційний запуск» супер підписок” (super follows). Ця функція дозволяє авторам контенту пропонувати своїм читачам платну підписку, оформивши яку користувач зможе отримувати ексклюзивний контент. Вперше нова функція була анонсована в лютому.

Macrumors.com

Творці контенту, які використовують функцію» супер підписки ” в twitter, можуть стягувати з передплатників $2,99, $4,99 або $9,99 на місяць за доступ до ексклюзивного контенту. Автори мають право утримувати до 97 % доходу до тих пір, поки не досягнуть прибутку в $50 тисяч. Після цього ставка буде знижена до 80 %.

В даний час пропонувати «супер підписки» може лише невелика група творців контенту з сша, які подали заявку на участь. Інші автори можуть подати заявку, щоб приєднатися до списку очікування для доступу до»супер підписок”. Для того, щоб активувати нову можливість, необхідно мати 10 тисяч передплатників або більше.

Щоб оформити платну підписку на творця контенту, для облікового запису якого доступна така можливість, необхідно натиснути на кнопку “супер підписка” в профілі. В даний час» супер підписки ” доступні тільки для жителів сша і канади, але в найближчі кілька тижнів функція стане доступна для користувачів ios-пристроїв по всьому світу.