У “ковбоя бібопа” нарешті з’явився трейлер. Після місяців новин, фотографій і тематичних пісень netflix випустив перший тизер живого серіалу. Трейлер називається “втрачена сесія”, і в ньому показані джон чо в ролі спайка спігала, даніель пінеда в ролі фей валентайн, мустафа шакір в ролі джет блека.

Трейлер починається на борту бібопа, де джет, фей і спайк отримують оголошення про нову нагороду. Ці двоє переслідують мету, або, точніше кажучи, пару раз переслідують не ту мету, і вступають в безліч випадкових бійок. Все це налаштовано на культову музику шоу і грає з розділеним екраном кількома кумедними способами. Хоча приємно отримати короткий попередній перегляд того, як може виглядати шоу, це все ще не офіційний погляд на будь-які кадри, прем’єра яких відбудеться в першому сезоні. Для цього нам доведеться дочекатися трейлера, який вийде на наступному тижні.

Одна річ, яка залишається незрозумілою в шоу netflix після трейлера, – це те, яку частину серіалу воно буде охоплювати. Хоча, ймовірно, в ньому буде 10 серій, як і в більшості серіалів netflix, цього недостатньо, щоб охопити всю історію всього 26-серійного аніме. Можливо, netflix або трохи скоротить історію, або нам доведеться чекати майбутніх сезонів, щоб побачити завершення історії.

“ковбой бібоп” вийде на netflix 19 листопада.