Автор мікроблогу playstation game size, що стежить за додаванням ігор і патчів в базу даних playstation store, виявив в системі згадка неанонсованого великого патча для роглайк-шутера returnal.

Джерело зображення: sony interactive entertainment

Як стало відомо, не так давно на сервера playstation store було завантажено оновлення для returnal розміром 6 гбайт, яке в даний час проходить у розробників закрите бета-тестування.

Що саме включає прийдешня латочка, на даному етапі невідомо, але відносно великий (не за мірками call of duty, звичайно) обсяг патча натякає, що він може принести з собою щось, крім виправлень багів.

Наприклад, систему збережень: в returnal не передбачено способу зафіксувати прогрес в ході вже розпочатого забігу. Користувачі змушені або проходити цикл цілком, або ставити свою ps5 в режим очікування.

🚨 new update released for returnal beta (dev version) , +5 month after launch ! 🟫 new update increased ~6gb beta size. 🟨 maybe test new content/feature ? 🟥 #returnal #ps5 pic.twitter.com/dp39ywd2rz

— playstation game size (@playstationsize) october 7, 2021

Розробники returnal зі студії housemarque в курсі проблеми практично з самого запуску і активно шукають можливість її вирішити, проте поки виходу з ситуації, що склалася не знайшли.

За словами маркетингового директора housemarque мікаеля хавері (mikael haveri), returnal містить «деякі системи», що перешкоджають додаванню в гру традиційних збережень.

Returnal дебютувала 30 квітня поточного року ексклюзивно на playstation 5. Останній на сьогоднішній день патч-1.4.1-гра отримала на початку липня. Відтоді минуло вже більше трьох місяців.