Компанія giants software розповіла про деякі поліпшення, які вона внесла в наземні робочі системи в farming simulator 22 .

Перш за все, це мульчування, яке дозволить гравцям використовувати мульчер на тракторі для внесення свіжоскошеної трави на поверхню грунту для підвищення врожайності. Гравці також можуть мульчувати стерню, що залишилася на полі після збирання врожаю, щоб підвищити врожайність грунту.

Також в farming simulator 22 доданий збір каменю. Гравці можуть прибрати камені, що залишилися від обробки і оранки, за допомогою каменеуборщіка, а потім продати їх дробарці сміття за додаткові гроші. Камені, залишені на полі, можуть пошкодити машини. Однак у гравців є можливість відключити камені, якщо вони не хочуть мати з цим справу.

У гравців також є інший варіант для роботи з більш дрібними каменями на полях: роликовий інструмент. Катки можуть вдавлювати в землю дрібні камені, викопані при культивації і оранці. Пропонується додатковий бонус врожайності за використання ковзанки після посіву насіння.

“ентузіасти пасовищ також мають стимул для участі”, – додав розробник. “оскільки катання на луках дає вам стадію добрива. Пам’ятайте, що катання на траві повертає її до першої стадії росту, тому вам слід кататися по траві, коли вона тільки що зрізана і скошена”.

Farming simulator 22 виходить 22 листопада для playstation 5, xbox series x / s, playstation 4, xbox one, пк і stadia.