Marvel studios і disney вдало запустили фільм » шан-чи і легенди десяти кілець” , що дозволило кіноіндустрії повернутися в норму. Після прем’єри кінокоміксу sony pictures навіть вирішили змістити дату виходу «венома 2» на два тижні.

Оскільки «всесвіт людини-павука» від sony має на меті розширення до нових висот, фанатам стає все більш цікаво подивитися, чи представить студія якийсь кросовер між численними антигероями павука і самим героєм.

Виконавець едді брока том харді розповів телеканалу et canada про те, куди може піти франшиза з третім фільмом про венома. У загальних рисах актор розглянув, як тріквел повинен використовувати свою власну “інфраструктуру”, щоб сюжет працював, грунтуючись на тому, що вийшло добре в минулих картинах.

Після встановлення стандарту для персонажа процес переходить до відправлення його в «подорож» і пошуку нових способів «піти далі». Харді зазначив, що є всесвіт венома і всесвіт павука, згадавши безліч ” канонів, переказів і міфології», які можна було б вивчити в майбутньому.

Є venom-verse, знаєте, є spider-verse, є мультивселенная, є всілякі канони, перекази і міфологія, які потрібно досліджувати в майбутньому. Я думаю, з правильними людьми, правильним плануванням і зворотним зв’язком від аудиторії, і розуміючи, потрібно зробити правильний вибір в потрібний час…

Судячи з усього, том харді натякає на зустріч венома з людиною-павуком з mcu. Більш того, він згадує мультивселенную, яка може бути сполучною ланкою.