Для колекційної карткової гри hearthstone вийшло масштабне оновлення, що додає режим “найманці”, який поєднує в собі елементи roguelike, rpg і, звичайно ж, ккі. У новому режимі гравцям належить зібрати загін з відомих персонажів всесвіту warcraft і виконувати процедурно-генеровані місії.

У “найманцях” всі персонажі діляться на три типи: захисники, бійці і заклинателі. Визначити роль персоналу можна за кольором карти-захисники червоні, бійці – зелений, а заклинателі виділені синім. Ця система вкрай нагадує механіку гри» камінь, ножиці, папір”, де кожен елемент має сильну і слабку сторону. Бій відбувається в кілька фаз, під час яких гравець дає команди своїм персонажам і вибирає порядок застосування здібностей.

На відміну від” полів битв”, в новому режимі бійці ходять незалежно від розташування на столі і не атакують супротивників у випадковому порядку. Черговість виконання наказів визначається швидкістю обраних здібностей.

Між битвами гравцям необхідно розвивати власний табір найманців, зводячи нові споруди, і виконувати різні місії. Крім pve-битв в “найманцях” також присутні pvp-баталії. На спеціальній арені гравці зможуть випробувати себе і битися з рівним противником. Система рейтингу буде безліч змінних для кожного бою, і якщо під певний запит не вийти знайти противника, то система створить його, підібравши комп’ютерного опонента з аналогічною силою. Більш детально ознайомитися з новим режимом можна на офіційному сайті hearthstone.