У листопаді минулого року на ринку з’явилися консолі дев’ятого покоління від microsoft, xbox series x і xbox series s, з внутрішнім сховищем, представленим у вигляді ssd-дисків з ємністю в 1 тб і 500 гб відповідно. Користувачам, яких не влаштовує такий обсяг пам’яті, microsoft спільно з seagate пропонує придбати спеціальну карту розширення на 1 тб за 220 доларів, і, схоже, скоро з’явиться версія і на 512 гб.

Французький портал xbox squad поділився скріншотами з двох магазинів, де представлена нова карта розширення для xbox series x / s від seagate. У першого рітейлера micromania на сторінці зазначено, що старт продажів карти на 512 гб почнеться 14 листопада з ціною в €154.99. Інша ж інформація була знайдена у внутрішній системі innelec multimedia, де показана вартість карти для постачальників – €125.71 до сплати податків. Таким чином, xbox squad передбачає, що підсумкова вартість в магазинах буде €149-169.

Природно, цю інформацію варто сприймати з часткою скептицизму, адже поки ні microsoft, ні seagate не зробили офіційної заяви.