Після довгих місяців заперечення очевидного і спроб приховати шило в мішку, rockstar games представила публіці gta: the trilogy — перевидання трьох класичних випусків обожнюваного геймерами серіалу grand theft auto. На жаль, анонс обмежився лише тизером: як буде виглядати «новинка», коли її чекати і скільки вона буде коштувати, розробники вважали за краще залишити за кадром. Від інсайдерів, втім, нічого не приховаєш.

У минулі вихідні на сайті ритейлера base.com з’явився передзамовлення the trilogy. За даними магазину, на релізі ремастери коштуватимуть $ 60-70 залежно від платформи (на pc, playstation 5 і xbox series вони обійдуться дорожче, на playstation 4, xbox one і switch — дешевше). Офіційного підтвердження від rockstar ще не було, проте все ж варто відкласти 5 тисяч рублів на покупку — так, про всяк випадок.

Що ж до прем’єри, то тут вже висловився відомий інсайдер том хендерсон. Згідно з його джерелами, датою виходу gta: the trilogy призначили 11 листопада. Анонс нібито відбудеться вже цього місяця.