Grinding gear games представила оновлення для path of exile з новою лігою випробувань»нашестя”. У ній у гравців з’явиться кривавий горн, що наповнюється кров’ю убитих монстрів. Після того, як ви накопичите достатню кількість крові, зможете активувати пристрій і миттєво перемістити в паралельну реальність.

В альтернативній версії рекласту дане місце піддалося навалі демонів, іменованих роєм. Ви зможете залишатися там певну кількість часу, залежне від крові в горні. Однак є і зворотна сторона-чим більше ви там будете перебувати, тим більше шкоди станете отримувати.

Геймплейних змін також виявиться предостатньо. Найпомітніше, мабуть, пов’язано з древом пасивних умінь. Баланс всіх “пасивок” змінений таким чином, щоб зосередити силу на їх основному функціоналі. Безліч нішевих характеристик були переміщені в нову систему: майстерність над пасивними вміннями. Витративши очко умінь на майстерність, ви зможете вибрати одну властивість зі списку розширених характеристик. Виглядати це буде приблизно ось так:

В оновленні гравців також чекають нові камені умінь, поліпшення високорівневої гри на атласі, новий ускладнений високорівневий контент, нові можливості для гільдій, нові унікальні предмети і багато іншого. Більше подробиць ви можете дізнатися на офіційному сайті.