Видавництво ubisoft і студія-розробник ubisoft toronto в офіційному мікроблозі серії far cry представили новий кінематографічний трейлер свого гаряче очікуваного шутера у відкритому світі far cry 6.

Джерело зображення: ubisoft

Оприлюднений ролик називається «втеча чічаррона» і, як можна здогадатися, присвячений прагненню однойменного півня до свободи. Відео доступне як англійською (за посиланням), так і російською (прикріплено нижче) мовами.

” повстанці яри чіпляються за будь-яку можливість, яка допоможе в боротьбі з режимом, і за будь-яких союзників… Навіть якщо це норовливий півень чічаррон, який сіє хаос на вулицях міста», — свідчить опис трейлера.

У самій far cry 6 чичаррон виступає в ролі одного з потенційних напарників головного героя поряд з білою пантерою шампань, крокодилом гуапо, собачкою-інвалідом чорізо та іншими.

Far cry 6 надійде в продаж 7 жовтня для pc (uplay, egs), ps4, ps5, xbox one, xbox series x, xbox series s, а також сервісів google stadia і amazon luna. На початку вересня гра вирушила на золото.