Як відомо, в даний час marvel studios розробляють масу проектів, включаючи фільми і телевізійні проекти. І зараз від представника студії ми отримали точне число, скільки саме проектів знаходяться в розробці.

Продюсер marvel studios вікторія алонсо днями дала інтерв’ю el caecito, коли мова зайшла про кількість фільмів і серіалів, над якими ведеться робота. У неї запитали, чи дійсно marvel створюють 35 проектів, на що алонсо відповіла наступним чином:

В даний час ми працюємо над 31 проектом. Будь ласка, не додавайте ще 4.

Серед тих проектів, які були анонсовані, але які не мають дати релізу, це серіали ” залізне серце », « броньовані війни », « світ ваканди “, спін-офф “соколиного ока » про відлуння, другі сезони” локі ” і ” що, якщо…? “, а також спеціальний випуск хеллоуїна.

Раніше цього року стало ясно, що marvel випустять повнометражні фільми в 2023 (28 липня, 6 жовтня, 11 листопада) і 2024 роках (16 лютого, 3 травня, 26 липня і 8 листопада), і, за чутками, в ці дати точно вийдуть такі фільми, як « фантастична четвірка », « перший месник 4 », « блейд 8>»>” і ” дедпул 3 ». Крім того, проекти “місячний лицар », « жінка-халк 8>»>” і “таємне вторгнення ” також не мають дати релізу, хоча вони повинні вийти в 2022 році.