Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Smic-один з декількох виробників мікросхем, який бере участь в планах китаю щодо підвищення самостійності і створення напівпровідникової промисловості світового рівня. Компанія націлена на те, щоб одного разу скласти конкуренцію таким компаніям, як samsung і tsmc.

Найбільший завод китаю оголосив сьогодні, що побудує нову філію з виробництва мікросхем в шанхаї в рамках амбітного проекту з розширення виробничих потужностей і кине виклик таким компаніям, як samsung, taiwan semiconductor manufacturing co. (tsmc) і globalfoundries.

З цією метою smic заявляє, що виділить не менше 8,87 млрд доларів на проект і вже підписав угоду з організацією, підтримуваною урядом шанхаю про будівництво нового об’єкта в зоні вільної торгівлі міста. Більше половини фінансування надходить від самого smic, а близько 25 відсотків надходить від адміністрації особливого району лінь-ган.

Коли новий завод буде повністю введений в експлуатацію, він матиме потужність до 100 000 мікросхем на місяць. План полягає в тому, щоб виробляти чіпи з використанням 28-нм і старіших технологічних вузлів, оскільки smic ще належить освоїти техпроцес нижче 14-нм.

Більші технологічні вузли засновані на більш зрілій технології, придатній для виробництва бездротових наборів мікросхем, мікроконтролерів, датчиків зображення і мікросхем драйверів дисплея. Як ми бачили за останні 12 місяців, брак компонентів, таких як скромні драйвери дисплея за 1 долар, може істотно вплинути на ціну і доступність всього, що має екран.

Smic, що володіє декількома заводами з виробництва мікросхем в пекіні, тяньцзіні і шеньчжені, також працює над більш просунутими 14-нм finfet і 12-нм технологічними вузлами, але прогрес в масовому виробництві поки йде повільно, а контрактів мало і вони рідкісні. Ще в червні китайська компанія заявила, що проблеми з прибутковістю можуть бути подолані до другої половини 2022 року.

Китай задовольняється використанням старіючих мікросхем, в той час як його напівпровідникова промисловість наздоганяє його і він вже закупив все використане обладнання для виробництва мікросхем в японії. Останній крок smic може допомогти країні стати більш самостійною, тим більше що між нею і сша назріває ще одна торгова війна.