Популярний сервіс знайомств tinder приступив до тестування нового музичного режиму, який дозволить знаходити пару зі схожими музичними уподобаннями. Користувачі зможуть встановлювати в профілі улюблену музичну композицію, яка буде програватися при демонстрації їх анкет іншим людям. Таким чином, можна буде судити про людину не тільки по зовнішності і опису в профілі, але і спираючись на його музичний смак.

Джерело зображення: tinder

Отримати доступ до музичного режиму можна через з’явилася не так давно в додатку вкладку»огляд”. Це означає, що у користувачів буде вибір: переглядати анкети в стандартному вигляді або ж з музичним супроводом. У tinder новий режим порівняли з ” почуттям, коли на вечірці ви виявили, що комусь подобаються ті ж пісні, що і вам». Як і інші музичні функції tinder, новий режим буде інтегрований з сервісом spotify.

В даний час функція знаходиться на етапі тестування із залученням обмеженого числа користувачів платформи. Коли вона може стати загальнодоступною, поки невідомо. Сервіс tinder продовжує залишатися одним з найбільш популярних у своїй категорії і регулярно отримує нові функції. Раніше повідомлялося, що розробники додадуть можливість верифікації особистості, а також можливість дізнатися більше про минуле потенційних партнерів.