Член знімальної групи фільму “індіана джонс 5 ” був знайдений мертвим в марокко, де проходили зйомки стрічки, повідомляє газета new york post .

Нік купак, 54-річний помічник оператора, був знайдений мертвим у своєму готельному номері в місті фес. Інформацію підтвердила walt disney studios.

Згідно із заявою представника disney, смерть купака не була пов’язана з постановкою фільму. Конкретні причини не розголошується.

“ми всім серцем переживаємо за сім’ю і друзів ніка купака, неймовірно талановитого колеги і учасника кіноспільноти, якого нам буде дуже не вистачати”, – повідомив у коментарі для the post представник фільму.

Купак був ветераном кіновиробництво і брав участь у багатьох відомих франшизах, таких як “парк юрського періоду”, “гаррі поттер” і “зоряні війни”. Повідомляється, що він тільки недавно прилетів до марокко, щоб приєднатися до зйомок нової картини lucasfilm. Більше ссотні членів знімальної групи готувалися в місті до зйомок масштабної трюкової сцени з використанням пересувної рикші. Робота купака полягала в тому, щоб допомагати виставляти на майданчику і обслуговувати такелажне обладнання, що підтримує камери.

“індіану джонса 5” з самого початку переслідує чорна смуга. Фільм довгий час не могли запустити через переписування сценарію, потім змінився режисер, вдарив covid-19, а на самому початку зйомок 78-річний харрісон форд отримав травму під час репетиції бойової сцени, через що зйомки довелося зупинити на три місяці. Спочатку фільм повинен був вийти в липні 2022 року, але нещодавно був відкладений до 30 червня 2023-го .