Сучасні tws-навушники з шумодавом-відмінна альтернатива традиційним провідним моделям. Вони забезпечують високу якість звуку, дозволяють довго не замислюватися про підзарядку і здатні працювати навіть під дощем. Ugreen hitune x6 поєднують в собі всі сучасні тренди, а купити їх на старті продажів можна за зниженою ціною.

Завдяки підтримці технології anc навушники здатні знизити гучність навколишніх звуків на 35 дб. У зв’язці з пасивним шумозаглушенням силіконових вкладишів навушники дозволять слухати улюблену музику, не відволікаючись на гул громадського транспорту та інші дратівливі фактори. Крім того, шість вбудованих мікрофонів гасять сторонні звуки і для співрозмовника при розмові по телефону, роблячи голос максимально чітким і деталізованим.

Аксесуар оснащений модулем bluetooth 5.1 з паралельною передачею аудіо на обидва канали. Такий підхід відчутно знижує затримку сигналу-так, при включенні ігрового режиму її значення складе всього 50 мс, що дозволить точно орієнтуватися у віртуальному просторі на слух. Важить кожен навушник всього 5 грамів, тому тривала геймерська або музична сесія не викличе дискомфорту.

На одному заряді гарнітура здатна пропрацювати до 6 годин, а з урахуванням використання комплектного чохла-пауербанка — до 26 годин. При цьому всього 10 хвилин «дозаправки» вистачить ще на годину роботи в режимі прослуховування музики. Підійде модель і для занять спортом: завдяки захисту корпусу за стандартом ipx5 навушники не бояться поту і крапель води. Для управління відтворенням використовуються сенсорні панелі, так що не доведеться вдавлювати аксесуар у вухо.

На старті продажів, з 27 по 30 вересня, придбати новинку можна за спеціальною ціною — при використанні купонів продавця на сторінці товару вона складе $39,99. Додатково заощадити при замовленні новинки в цей період можна за допомогою промокоду pda21927 на знижку в розмірі 3$ при покупці на суму від 10$.