28.11.2018 в 18:44 |

95 5


Щоб уникнути неприємностей з пошукачами, потрібен унікальний контент. Ця вимога поширюється і на картинки до ваших статей. В інтернеті є багато ресурсів з даної тематики — численні фотостоки. Погодьтеся, що вони досить дорогі. Приміром, одна пристойна фотографія коштує від 200 рублів. А якщо ваш ресурс не приносить вам стільки грошей, що робити? Вихід є, на біржі копірайту є розділ магазину з фотографіями зі 100% унікальністю. Натисніть на банер і потрапите на потрібний розділ:

Даний ресурс я часто рекомендую тим, хто хоче заробити на написанні статей. Але мало хто знає, що там є розділ «Магазин фотографій». Ви можете як купити, так і продати свою фотографію. При додаванні на продаж або перед її покупкою, сервіс проводить перевірку на унікальність картинки, перевірка займає від декількох годин до 2х днів.

Для допомоги в навігації я зробила кілька скріншотів:

  • У лівому меню спускаємося майже до самого низу, шукаємо пункт «Фотографії»/ Магазин фотографій:
  • Тут зручний пошук з фільтром за вашим запитом. Якщо вам потрібна фотографія подешевше, то вибирайте «сортувати за ціною» «за зростанням»:
  • Власне, це все.

    Приклад фотографій, які можна придбати:

    Погодьтеся, такі фотографії не кожен може зробити? Чи варто таке зображення 1 рубль вирішувати вам. Я часто користуюся цим магазином для розробки дизайну, банерів і просто для особистого користування, обходячи стороною дорогі фотостоки.