04.05.2018 в 15:20 |

33 0


За метушнею трудових буднів часто люди не показують своїх почуттів, емоцій, переживань. Особливо це стосується очікування чергового заслуженого відпустки.

Відпустка – це, напевно, один з найбільш очікуваних періодів протягом року. Багато планують його заздалегідь, а хтось просто прокидається в перший день відпустки, їде в туристичну фірму і купує тур з вильотом на наступний день. По мені – не самий оптимальний варіант, але тут, як кажуть, на любителя.

Звичайно, найбільш улюбленими місцями відпочинку наших співвітчизників залишаються Туреччина та Єгипет. І, незважаючи на заборони уряду на поїздки в Єгипет, народ завжди туди рветься. Ну, а що буде творитися тепер, коли напрямок знову відкрили, мені уявити складно. Не відстає за популярністю і Туреччина.

Саме Туреччина прийняла велику частину тих туристів, чиї путівки анулювали у зв’язку з закриттям туристичного напряму в Єгипет.

Якщо брати країни Європи, то тут явних лідерів виявити складно, хоча, мабуть, можна згадати Чехію, яка завжди відрізнялася помірними цінами та гостинністю. Про знамените чеське пиво і говорити не доводиться. Ну а тим, хто не є любителем пива, Чехія може запропонувати затишні і недорогі апартаменти в Карлових Варах. Тут вам і відпочинок, і лікування.

Іноді виникають ситуації, що відпустка настав, а коштів поїхати за кордон немає. У такій ситуації може виручити кредит. Зрозуміло, що це не найкраще рішення, але якщо дуже хочеться, а коштів немає, то чому б і ні.