Майже два роки пройшло з моменту початкового релізу phoenix point, і майже рік — після закінчення періоду ексклюзивності для epic games store. Проект не здобув практично ніякої популярності, а його користувальницькі відгуки залишають бажати кращого. Розробники з заснованої творцем x-com джуліаном голлопом студії snapshot games це прекрасно усвідомлюють, тому вирішили провести в своєму проекті вихідні безкоштовного доступу.

Аж до кінця неділі всі бажаючі зможуть випробувати phoenix point в steam: для цього потрібно лише перейти на сторінку гри в сервісі і натиснути на відповідну кнопку. В акції бере участь year one-видання гри, тобто, сама phoenix point і всі встигли вийти за перший рік доповнення.

Нагадаємо, що геймплейно phoenix point сильно нагадує свого родоначальника в особі x-com. Нам потрібно встати на чолі проекту “фенікс”, покликаного дати людству другий шанс і захистити його від інопланетної загрози, зокрема, від вірусу, що перетворює людей в моторошних мутантів. Ідея не нова ні під яким кутом, але на прорив розробники з snapshot games, втім, і не розраховували.