За даними сайту downdetector, який збирає і публікує інформацію про проблеми в роботі різних мережевих ресурсів, в останню годину спостерігаються серйозні проблеми з функціонуванням популярного месенджера telegram. Вогнища проблем спостерігаються у великих містах пострадянського простору, включаючи москву, санкт-петербург, мінськ і київ.

Джерело зображення: telegram

Станом на 20: 45 за московським часом, 27 грудня, на downdetector зареєстровано близько трьох тисяч скарг на роботу telegram, і їх число продовжує зростати. Зауважимо, що в реальності проблеми спостерігаються у куди більшого числа користувачів, адже не всі знають про downdetector і повідомляють там про проблеми. Згідно з графіком, опублікованим на сайті, перші звіти про перебої в роботі месенджера почали надходити о 20:00 по москві, а вже через 15 хвилин було зафіксовано понад 5000 скарг.

Відзначається, що проблеми спостерігаються як у функціональності мобільних і пк-клієнтів месенджера, так і в роботі веб-версії telegram. Адміністрація месенджера поки не прокоментувала ситуацію.

Додамо, що на момент публікації даної замітки, проблеми продовжують спостерігатися. Наприклад, повідомлення на пк-клієнт припадають із затримкою в кілька хвилин, хоча в додатку на android-смартфоні відображаються відразу.