26.10.2018 в 2:18 |

53 5


Багатьом туристам довелося побувати в багатьох місцях і куточках світу, дізнатися про їх культуру, уподобання в їжі, історії і побачити багато визначних пам’яток, розваг і багато іншого. Однак деяким туристам вдалося побувати лише в одній або декількох країнах і містах, а комусь і цього не вдалося побачити. Тому багато мало що знають про відомих європейських столицях, красивих і дорогих місцях і просто відомих країнах та містах світу. Деяким подобається культура, інші мріють побачити улюблене місто з надзвичайною архітектурою і т. д. Але лише деякі враховують дискримінацію цін тих чи інших міст світу.

Перед тим, як вибратися в одну з улюблених країн, важливо враховувати, що деякі країни значно відрізняються по ціновим категоріям. І якщо, скажімо, в шикарному Парижі необхідно віддати за основні продукти певну суму грошей, то на його фоні в Каракасі можна віддати за ті ж основні продукти третину цієї суми грошей. Останнім часом один із відомих журналів постійно оцінює якість життя і можливість прожити, певні умови, а також співвідношення цін і якості життя, можливості заробити і ін. Такі мегаполіси, як Нью-Йорк, Москва, Токіо і Лондон в таких списках в основному не фігурують. Однак варто зазначити, що така оцінка дозволить людині заздалегідь розпланувати свій бюджет або вибрати більш відповідну країну, виходячи з своєї кишені. В основному беруть участь в списку такі необхідні продукти як хліб, вино, бензин і цигарки. Моїм друзям, хто в Україні і не особливо любить мотатися за кордон відмінно підійде проїзд в домашньому регіоні.

Що стосується й інших місць, то радять Каракас. Це досить цікаве місце з пам’ятками в центрі Болівара, хорошим кліматом, лісами і природою, однак тут треба бути обережними, так як тут не безпечно. Тут недорого можна поїсти, проте Париж велична столиця і багатьох приваблює. Але потрібно розуміти, що і ціни тут в три рази дорожче. Проте варто зауважити, старовинний і сповнений історичних і незвичайних конструкцій і пам’яток місто Дамаск, який при цьому в цьому році визнано найдешевшим містом світу. Найдорожчим при цьому виділився Сінгапур, де деякі ціни на основні продукти можуть перевищувати, порівняно з Дамаском можуть бути вище від двох до 20 разів. Однак Сінгапур вважається сучасним містом, розташованим в Азії, який славиться видами, сучасними спорудами і мостами, а також красивими місцями та пам’ятками.

У два-три рази дорожче доведеться віддати грошей також в Цюріху, порівняно з Алматой. Це унікальні в своєму роді міста, які мають різні природні ландшафти і відкривають свої види, річки і унікальні будинки в Цюріху, а також свої особливості в Алматі. Багато хотіли б відвідати китайське місто Гонконг в сучасному вигляді, з самими високими спорудами, сучасно інфраструктурою та цікавими місцями. Однак порівняно з Лагосом, тут ціни фігурують порядку в 5-10 разів дорожче. Корейська столиця Сеул також досить сучасне європейське місто, але за ціновими категоріями на тлі Алжиру вартість основних продуктів буде дорожче в 15 разів. Тому вирушаючи в одну з улюблених країн чи міст потрібно розуміти, що якщо в одному місті можна прожити на одну місячну зарплату, то в іншому можна розоритися.